Degustace vín u vás doma – Online II

Zdravím vás přátelé dobrého vína, především z Žerotína. Máme pro vás skvělou novinu. Pro velmi pozitivní ohlas opakujeme akci degustace Online.

Mám pro vás skvělou novinu. Pro velmi pozitivní ohlas opakujeme akci degustace Online.

Vzhledem k současným opatřením kvůli Covid-19 se s vámi nemůžeme setkávat osobně, vy nemůžete ochutnávat naše vína na různých festivalech, degustacích nebo rovnou u nás ve sklípku. A tak jsme se rozhodli pro vás připravit degustace Žerotínských vín ONLINE.

To znamená, že si můžete naše vína vychutnat pohodlně doma a budete to mít i s výkladem našeho sommeliera. :)


Jak na to?

Pokud se chcete zúčastnit online degustace stačí objednat jeden z našich degustačních balíčků. Po zaplacení vám bude degustační balíček doručen přímo k vám domů. Pak už stačí jenom připojení na internet a v daný termín se jednoduše připojit k naší online degustaci. Online degustace proběhne tak abyste nemuseli nic složitě instalovat, stahovat nebo nastavovat. Pouze zadáte svoje jméno příjmení a budete připojeni. Nepotřebujete ani kameru ani žádné další zařízení pouze připojení k internetu.

Degustační balíček jsme pro Vás připravili ve 2 variantách. Pro malé a velké degustátory.

  • Pro malé degustátory, jsme připravili "malý degustační balíček" který je vhodný pro 2 osoby. Tento balíček obsahuje všech 10 druhů vybraných vín, které budou prezentovány na online degustace. Abyste ale nemuseli otvírat 10x velkou lahev, vzorky vín jsou pro Vás připraveny v malých degustačních lahvičkách o objemu necelé 2 dcl. ;-)
  • Pro větší skupinky osob nebo pro velké degustátory jsme připravili extra speciální "velký degustační balík". Velký degustační balík obsahuje také 10 vín která budou prezentována na online degustaci ale v objemu 0,75 l. Dále jako bonus jsme vám přibalili další 2 lahve navíc za zvýhodněnou cenu. K tomu firemní tužku, degustační list a pokud by se stalo že lahve náhodou celé nespotřebujete, nevadí. Přibalili jsme vám zátky k opětovnému uzavření a uchování vín déle čerstvých. Tento degustační balík je vhodný pro 4 a více osob.

Ceny za degustační balíčky jsou uvedeny včetně dopravy. Po ochutnání vín vám již nic nebrání si objednat celé lahve nebo rovnou karton (6 ks). Termín online degustace je stanoven na pátek 15.5.2020 cca od 19:00. Doba trvání degustace přibližně 2h. Degustační balíček si samozřejmě můžete vychutnat i bez nutnosti účastnit se online degustace. Těšíme se na to, že i takto na dálku si společně budeme moct vychutnat skvělá vína z Žerotína.

Pojďte do toho s námi. #tosivypijeme

Vytisknout stránku Vytisknout stránku