Online degustace

Reagujeme na současnou situaci, a chceme s vámi vyzkoušet online degustaci našich vín. Připojte se.

Zdravím vás přátelé dobrého vína, především z Žerotína. Mám pro vás skvělou novinu.

Vzhledem k současným opatřením kvůli Covid-19 se s vámi nemůžeme setkávat osobně, vy nemůžete ochutnávat naše vína na různých festivalech, degustacích nebo rovnou u nás ve sklípku. A tak jsme se rozhodli pro vás připravit degustace Žerotínských vín ONLINE.

To znamená, že si můžete naše vína vychutnat pohodlně doma a budete to mít i s výkladem našeho sommeliera. :)


Jak na to?

Připravili jsme degustační balíček, který obsahuje 10 druhů vín, tak jako byste byli přímo na degustaci. Abyste ale nemuseli otvírat 10x velkou lahev, vzorky vín jsou pro Vás připraveny v malých degustačních lahvičkách o objemu necelé 2 dcl. ;-)

Degustační balíček si objednáte na našem e-shopu stačí pouze vyplnit svoje kontaktní a doručovací údaje, tak jako jste zvyklí nakupovat v jiných eshopech. My se vám, následně po přijetí objednávky ozveme a domluvíme se, kdy se bude konat online degustace.

Po doručení Žerotínského balíčku se stačí připojit na domluvený online kanál a vychutnat si vína i se zapáleným výkladem našeho someliera. Rozhodně se dozvíte spoustu zajímavých věcí nejen o daných vínech ale také o vinařství, novinky, co dalšího se chystá atp prostě zábava jako na degustaci, šak ten kdo u nás na degustaci byl tak to zná. Po ochutnání vín vám již nic nebrání si objednat celé lahve nebo rovnou karton (6 ks), i tady jsme vám vyšli vstříc a proto dopravu u objednávek od 1500 Kč platíme my. ;-)

Jelikož se jedná o první kolo Online degustace, budeme balíčky posílat najednou v jeden termín aby je dostali všichni ve stejnou dobu a mohli se tak zúčastnit oné online degustace. Momentálně máme připraveno 16 degustačních balíčků. Objednávky budeme vyřizovat v tom pořadí v jakém dorazí. POkud by byl zájem větší budeme akci opakovat.

Degustační balíček si samozřejmě můžete vychutnat i bez nutnosti účastnit se online degustace. Těšíme se na to, že i takto na dálku si společně budeme moct vychutnat skvělá vína z Žerotína. Pojďte do toho s námi.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku